rehine önlemek için izlenecek prosedür

1) sorunu için gözlerinizi kapatin etmeyin:

Eger ipotek ödeme yapmak zorluk bulursaniz, çagirmak veya rehine önlemek için hemen ipotek sirket basvurun. Sorunu beklemek ya da göz ardi ederseniz, size zor geri kredi vermek bulacaksiniz.

2) borç veren ile iletisim kurun.

Kredi evinizin gerek yoktur, onlar sadece zaman yapilacak ödemelerini gerekir. Eger ödeme yapmak mümkün olmayacaktir fark zaman, ipotek sirket ile mali durumu tartismak gerekir. Durumunuza analiz ederek borç veren sirket kisa vadeli finansal rahatlama saglayacaktir. Bu konut kredisi ödenmesi için para tasarrufu size yardimci olacaktir.

3) ipotek haklarinin bilincinde olun:

Kredi belgeleri bulun ve size ipotek ödeme yapmak konumda degilseniz borç veren ne yapabilirim ince eleyip sik dokumak. Rehine önlemek için Eyalet Hükümeti Konut Ofisi ile temasa geçmek tarafindan rehine yasalari ve durum zaman sinirlari hakkinda gözden geçirin.

4) bir konut analisti Iletisim:

Konut ve Kentsel Kalkinma (HUD) ve ABD ulusal ücret danismanlik ücretsiz sunmaktadir. Ana Sayfa danismanlar bunlari nasil böyle destek isterseniz, mali kontrol ve borç veren ile müzakerelerde sizin için durmak yasa, farkinda olmak size yardimci olacaktir.

5) harcama endise olun:

Saglik sonra, ikamet savunan kisinin temel kaygisi olmalidir. Paraniz degerlendirin ve size konut kredisi ödeme yapmak için sizin harcama kadar dilim nerede tanir. Bir uzman Eger rehine önlemek için ipotek ödemeleri ödemek beklentisiyle kredi kartlari ve diger borçlari ödeme geciktirmek için bir görüs verir.

6) kisisel esyalarini sayesinde:

Nakit olarak degistirilebilir kendi mal varsa, o zaman yapilir yapmak ve nakit sizin ipotek ödemek için kullanabilirsiniz. Bu zor is gelir eklemek degilse, o zaman bazi teslim ev ve kaçinarak rehine için yapmak hos oldugunu borç veren ifsa.

7) Sistemin uyari olun takip

Bir rehine-canlandirilmasi dolandiriciligi için evini kaybetmek olmamalidir. Herhangi bir firma sizin adiniza bir seyler yapmak onlari imzalayacak bir belgeyi imzalamak için onlar ihtiyaci rehine sizi uzak tutabilir açiklamasi halinde, zaman zaman bu olabilir devamsizlik olarak sirkete mal ve mülkiyet transferi sizi yönlendirecektir sahibi için anlasma dogru bilgi ve kendi evinde kiraci olacak! Bir herhangi bir sözlesme içine almak ya da düzeni bol bilgisi olmadan herhangi bir belge imzalama olmamalidir.