Bir çok aile konut portföyü ile basarili bir gayrimenkul kariyer insa

Gayrimenkul, sadece hayatta baska hemen her sey oldugu gibi, belirli bir sey yapmak için iki yol her zaman vardir. Bazi sabit ve bazi çok zor degildir ve bu durumda ‘sert’ gayrimenkul hakkinda alma ve çikiyorum hizli yerine para verir ve vermeye devam bir çok katmanli bir gelir akisi kadar bina oldugunu bir algi geliyor siradan ötesinde para, düsük satin alma mümkün oldugunca yüksek fiyattan satmak ve marji bir sonraki anlasma kadar devam etmek kadar büyük bir umut.

Ben de gayrimenkul yatirim bakis ayni noktasi olan, ayni hatalari ve evet yapmak tam olarak bu sekilde basladi çünkü bu sahne ile tanidik nedenidir. Ne benim için degisti ben sevdim ve deneyim birikiminin kaçinilmaz sonucu oldugunu olurdu daha yavas oldu basariydi.

Ben bankada milyonlarca sahip oldugu, bir noktada simdi duyuyorum alti eyalette 4.000 ‘den fazla daire kendi ve onlari gayrimenkul bir tutunmak yardimci olmak için benim için para koymak isteyen yatirimcilarin sendikalar tarafindan aranan am pazar.

Ben her zaman bu sekilde degildi söyleyebilirim. Ben yönetilen aslinda benim için yuvarlak ne döndü, tek basina neredeyse risk yönetimi ortak mantigi uygulayarak benim algi degistirmek için. Ne fark bir müstakil konut satin alma bazi riskler olmasidir. Ayni riskleri kendi satis veya iliskili, ben, yönetim tutmaya karar vermelidir. Ben ölçegi artirarak Ben otomatik olarak sorunlari çarpin ne riskini artirmadigini fark aydinlatma noktasi geldi.

Aslinda tam tersi. Size bir örnek verecegim: tek-aile konut içinde kiraci bir degisim ve bir ya da iki ay boyunca bos kalan mülkiyet sürer ve sildi yil için kar görebiliyordu. Ama çok aile konut ile ayni yaklasim ve bir ya da iki ay boyunca bos kalan bir özellik sansi ayni olmasina ragmen, bu gevsekligi aldiktan diger özellikleri onlarca var aslinda gerçekten olur tüm kar oldugu anlamina gelir biraz asagi marj Slims.

Degil daha fazla sorun ama, perversely daha az olanlar anlamina geldigini ölçekli anlamak yapilan bu gerçeklesme oldu. Bir çok aile bir tek-aile konut giden oldugu gibi ölçek, size kiraci ile ilgili endiselenmenize gerek kalmaz her seyi çalistirmak için yönetim seviyesini ayarlamanizi saglar ve sonra gibi, önemli seylere konsantre olabilirsiniz para kazanmak!