çok aile yatirimlar için istikrarli bir istihdam modelleri ile seçme piyasalar

Yeni makaleler, ben mevcut konut krizi kiralama birimleri için yüksek talep seklinde çok aile mülk sahipleri için büyük bir firsat, yarattigi ileri sürmüslerdir. Bu noktaya kadar, anlasma yasiyorum ve de sadece orada bulabilirsiniz ne olursa olsun özellikleri tamamini isgal daha basarili daire mülkiyeti için biraz daha fazla oldugunu vurgulamak istiyorum.

Konut krizi gerçekten ev sahipligi tarafina dogru son zamanlarda daha çarpik oldu tüketicilerin bir havuzdan daha ev sahipleri yaratti. Ancak, asagi ekonominin baska bir tarafi isleri de birçok alanda daha kit hale geliyor ve ayni zamanda bir gayrimenkul yatirim olarak daire ile ilgilenen bir kisi olarak, dikkatinizi çekmek gerektigini olmasidir.

Bir apartmanin canliligi ölçmek yollari sunlardir:

Diger binalarda bosluk oranlarinda kontrol alani-eger satin alabilecek bir alanda diger daireler yüksek bosluk oranlari yasandigi, binanizin herhangi bir farkli olacagini göstermektedir çok az var. Bir yatirim olarak dairelerin degeri çok yakindan nakit akisi ile baglantili oldugundan, yüksek bosluk daha az gelir anlamina gelir ve size yatirim pesinde tetigi çekmeden önce ikinci bir düsünce vermek için neden olmalidir.

Saglam bir yerel ekonominin en istikrarli göstergeler alaninda in-one istihdam egilimleri degerlendirilmesi is ve nüfus genel bir büyüme trendi oldugunu. Eger daire yatirim seçenekleri gözden zaman, yerel alan, durgun büyüme ya da azalan olup olmadigini için bir fikir almak gerekir. Daire sakinleri uzun HafiflettiDIYARBAKIR yapmak için, bir grup olarak, ev sahibi daha az olasidir, bu nedenle güçlü bir yerel ekonomiye daire birimleri kati doluluk oranlari için bir zorunluluktur.

Istihdam çesitliligi degerlendirilmesi alan-bazi ülkedeki ekonomik sert vurdu alanlarin alaninda büyük bir isveren katlanmis ya da sonrasinda issiz vatandaslarin bir yüksek hacimli birakarak uzaklasti nerede olanlardir. Eger daire yatirim firsatlarini degerlendirmek zaman is yok ise insanlar bir alanda uzak is ihtiyaci ve göç olacak gibi, böyle seyler farkinda olmak gerekir. Daire yatirim için en iyi alanlar emmek için yerel topluluklar için ekonomik degisimler daha kolay hale, tarihsel olarak istihdam daha çesitli kaynaklardan geldigini olanlardir.

Umarim bu temel ipuçlarini sizin için yararli umut ve ben senin pesinde çok iyi dilek böylece aklinizda bu temel ekonomik göstergelerin bazi tutmak zaman, kaliteli bir daire yatirim için arayis daha verimli ve daha karli hem de olacaktir çok aile gayrimenkul mülkiyeti.