Ev sahibi kiraci dava bilmeniz gereken 3 sey

Ev sahibi kiraci dava düsündügümüzden daha yaygindir ve habersiz yakalanmis daha hazirlikli olmak daha iyidir. Bu adim ve eylem almalidir ev sahibi olan diger zamanlarda ise Bazen, dava getirerek kiraci oldugunu. Bir dava ortaya nedenleri bir bolluk olmasina ragmen, kendinizi korumak için ev sahibi kiraci dava hakkinda bilmeniz gereken birkaç sey vardir.

1. kiraci güvenlik
Bir ev sahibi olarak, bu dairede emin her seyi yapmak için size kalmistir veya ev önce Bu, cihazlar güncelleme önceki kiracilardan kilitleri degisen ve hatta uygulayarak içerir onlari içeri hareketli kiraci güvenligini korumak için par kadar onlarin kabul edilmeden önce belirli kurallar ve düzenlemeler. Bir kiraci kredi raporu suçlu faaliyet gösteriyorsa, oldukça onlari ödemeler orada yasayan ve kayip riski çalisan daha kendi basvuruyu reddetme size baglidir.

Bir kiraci olarak, bu orada yasayan süre boyunca hem de hareket üzerine herhangi bir problem ev sahibi bilgilendirmek için sizin sorumlulugunuzdadir. Adim adim ayrintili bir yapilmasi ve geçmeden önce yerin fotograf çekmek bir kiraci zaten yanlis seyler için sorun alma gibi riskini azaltabilir.

2. Içinde hareket öncesi açiklama ayarliyoruz
Ev sahibi kiraci dava önlemek için akilda tutulmasi gereken bir sonraki sey bir sey ve ev sahibi olarak içeri hareket her konuda açik olmak, sen kiraci yükseltmeleri türlü yapilmadi ve sorunlu hangi alanlarda onlar tutmak gerekir ne olacagini bildirmek istiyorum bir göz. Bir terslik olsaydi bu sekilde, kiraci hizli bir sekilde haberdar ve bunu düzeltmek için izin verebilirsiniz.

Bir kiraci olarak, bu uygulama üzerinde dürüst ve açik olan zorunludur. Bu kiralama tarihine gelir sizin suç tarihine her seyi içerir. Eger bir suç yoktu ve ev sahibi sahip oldugunuz yolda ögrenir uygulamaya derseniz, tahliye ve hatta bir dava mümkündür.

3. ayrimcilik yasasi
Kiraci ev sahibi dava ile düsünmek son sey ayrimcilik kanundur. Bir ev sahibi olarak, bu özellik ve sizin gibi kisiye kiralayabilirsiniz kafanin içinde olabilir. Bu makul bir iken, bu kararla ilgili yasal siniri vardir. Bu irk, din ya da kiraci yasalari korumak baska kategoriler üzerinde kararlarina temel olamaz.

Bazi devletlerin ve hatta kadariyla medeni durum, cinsel yönelim, çocuk ve yas varligi karar kapali temel olamaz demek gibi gidip yerel yasalar vardir. Sürece bu sorunlardan herhangi birine karsi ayrimcilik degil gibi, aslinda sizin gibi kisiye kiralayabilirsiniz. Eger ayrimcilik yaparsaniz, bu size bir ev sahibi kiraci dava ile büyük bir yük yüz gibi bir avukat almak zamani gelmistir.