georgetown, texas gayrimenkul – kuzeye austin komsusu

georgetown, texas hiç duymadim?
Austin, Teksas, merkezi Amerika Birlesik Devletleri’nde en sicak gayrimenkul pazarlarindan biri. Austin “, Dünyanin Canli Müzik Baskenti” olarak bilinen ve kentin çogu gibi televizyon programlari özellikli “Sen para için alin ne.” Sonuç olarak, Austin gayrimenkul pazarlama giderek büyümektedir.

Ama pek çok insan Austin bir mücevher-of-a-sehir hemen kuzeyinde asina degildir. Sehir Georgetown, Teksas olarak adlandirilan ve büyük Austin alaninda ilgilenen ev alicilar için ideal bir nokta oldugunu.

neden georgetown, texas yasiyor?
Georgetown, Teksas sadece 25 km kuzeyinde Austin yer almaktadir. Tepeler ve ormanlik bol haddeleme ile, Georgetown Texas Hill Country için “ag geçidi” olarak hizmet vermektedir. Yillar içinde, büyük Austin alani (Georgetown bir parçasi oldugu) gibi “Live En Iyi Yer” ve listelerinde yüksek sirada yer aldi “Aileler için en iyi Sehir.” Onun haddeleme manzara, uygun fiyatli konut ve iyi okullar ile, Georgetown Teksas her yerinden ev alicilar çekiyor, ve ülkenin her yerinden de.

Onlar sehir (Austin) kolay erisim ile ülkede bir ev var ve devletin düsük emlak vergisi oranlarindan birine keyfini çok Texans Georgetown tasinmaya. Evler genellikle kendi devlet daha uygun oldugu için out-of-devlet alicilar Georgetown, Teksas tasinmaya. Ne olursa olsun tasindiktan için nedenleri, çogu bu ev alicilarin onlar Georgetown, Teksas için tam olarak aradiginizi bulmak.

georgetown, texas evlerin türleri
Georgetown, Teksas da farkli cografya ve kültürlerin essiz bir karisimini sunuyor. Bu nedenle, Georgetown, Teksas evleri genis bir yelpazede bulacaksiniz. Bu farkli ev stilleri sunlardir:

Bu Berry Creek ve Cimarron Hills gibi golf sahasi özellikleri
Lake Georgetown ile sahil evleri
Tüm sekil, boyut ve fiyat araliklari özel evler
Georgetown, Teksas Historic District restore evleri

georgetown, texas saglam bir yatirim
Büyük Austin, Teksas alani (Georgetown bir parçasi oldugu) giderek büyümeye devam ediyor. Birçok faktör konut uygun fiyatta gelen kara ve güzellik kadar, bu büyümeye katkida bulunur. Özellikle bir emlak arama motoru Georgetown, Teksas sahip anlamina gelen “sicak sehir,” etiketli olan “etkinlik ve tüketici çok ilgi Teksas diger sehirlere göre.” Bu faktörler nedeniyle, Georgetown, Teksas gayrimenkul gelecekte de saglam bir yatirim olarak kalacaktir.