güneyde bir ev denetim bir ev satin alma must_ olan

2006 tüm haklari saklidir

Herhangi bir Emlakçi ® nitelikli profesyonel bir ev denetim almak Yasadiginiz yere ne olursa olsun son derece akillica bir fikir oldugunu söyleyecektir. Eger güneyde bir ev satin alma iseniz Ancak, bazi unsurlari aramak için özellikle dikkatli olmak isteyeceksiniz. Çünkü benim alani (Huntsville, Alabama) ve çevresinde hava desen, örnegin, emlak listeleri bazen bir onarim ya da iki gerektirebilir.

Amerika Birlesik Devletleri’nin güneydogu Bölgedeki tüm evleri olasilikla Huntsville benzer hava kosullari ile yasadim. Burada emlak listeleri ülkenin diger bölgelerine göre daha nem yüksek düzeyde maruz. Ayrica yüksek rüzgar ve dolu üretebilir yaz aylarinda isi kaynakli gök gürültülü etkilenebilir. Nitelikli ev müfettisi bu satin alma konum bir ev ile ilgili ne anlama geldigini size yol mümkün olacak. Denetim olagan noktalarina ek olarak, asagidaki hakkinda sormak emin olun.

Nem ve ahsap

Sabit nem ahsap pencere ve kapi kasalari siser veya bükülmesine neden olabilir. Bu ahsap bosluklar veya çek pencere ve kapilar daha az enerji verimli olmasina neden gelisebilir anlamina gelebilir. Ayni sekilde, daralma ve zaman içinde ahsap genisleme, kapi ve camlari da açmak için zor olabilir.

Ev müfettis de ahsap yapi iyi durumda oldugundan emin olmak için satin aliyoruz ev tavan arastirmak isteyeceksiniz. Yilin yaz aylarinda asiri sicak ve nem belki de evin bu alanda endise olusturabilirsiniz.

rüzgar ve çatilar

Güneyde yaz sik sik çesitli sekillerde rüzgar getiriyor. Isi kaynakli gök gürültülü bir kaynak oldugunu ve firtina vs digerleri. Degil kiyiya yakin iken biz genellikle bu kadar iç kasirgalar alamadim ragmen, Huntsville gayrimenkul hala, yüksek rüzgarlar etkilerini zarar verebilir.

Rüzgar bir faktör oldugunda, çatilar bazen zarar görebilir. Ev denetçisi düsünen ev çatisi yakin ilgi isteyeceksiniz. Iyi durumda mi? Herhangi bir zona degistirilmesi gerekiyor mu? Su hasar veya sizinti herhangi bir isaret var mi?

isitma ve hava

Isi da güneyde isitma ve klima üniteleri ile bir faktör oynar. Yaz aylarinda 100 derece asabilir yüksek olan, klima üniteleri gerçek bir egzersiz olsun. Bu birimlerin bakim çalisabilmeleri saglamak için bir zorunluluktur. Ünitenin tarihi görmek isteyin ve ayni zamanda birim iyi çalisir durumda olan devletler nitelikli isitma ve klima sirketi bir mektup güvenli.

Kimse beklenmedik tamir listesi ile karsi karsiya için sadece yeni evine tasinmak istiyor. Uygun denetim profesyonelleri ise zaman ayirmak, gelecekte para ve stres çok kaydedebilirsiniz. Ön küçük bir yatirim, gelecek yillar için yeni ev zevk mümkün olacak saglamaya yardimci olabilir.