güzel bir kibris tatil plaj villa

Kibris Akdeniz’in en büyük üçüncü adasi olan ve günesli askin 300 günü, klasik bir tarih arti bölgenin kiskandiracak bir iklime sahip bu temiz, plajda güneslenen ve serinlemek için mükemmel bir yer yapmak, bir yil masmavi sularda. Bir Kibris tatil plaj villa satilik Kibris emlak en çok arzu edilen türlerinden birisidir. Ve bu insanlar çekiyor iklim sicakligini, ayni zamanda dost halk degil sadece var, Türkler samimi karsilama ve samimi misafirperverligi için bir üne sahiptir.

Adanin merkezi küçük köyler, etkileyici Bizans kiliseleri ve birçok tarihi yerleri ile dolu çam kapli Trodos daglar hakimdir. Daglarin bozulmamis manzara aksine, sahil beldelerinde yasam tarzi sasirtici kozmopolit ve modern. Bu Kibris tatil plaj villa kendi içine giriyor kiyi alanlari, örnegin bir Kibris Baf villa genellikle restoran, açik hava kafeleri ve eski kilise ile kapli sokaklari sarma ile Kibrisli olan eski sehir avantajina sahiptir. Sehrin alt ve yeni bölümü Kato Baf olarak bilinen ve turizm alani oldugunu, burada restoranlar, barlar, hediyelik esya dükkanlari ve Baf kale tarafindan gözden mükemmel balik taverna sunan sirin liman sonsuz bir seçenek bulacaksiniz.

Kibris bütün ada bir Kibris tatil plaj villa için sunmak için bir sey vardir
ama bozulmamis Akamas Yarimada güzel plajlari ve Yunan efsaneleri birçok ev sahipligi birçok tarihi mekanlarina yakin olan her seyi küçük bir iddia için en yetenekli gibi görünüyor ada ve Kibris Baf villanin bati . Bu Roma döneminde Kibris’in baskenti oldugu gibi aslinda Baf birçok tarihi mekaninin ev sahipligi yapiyor.

Bu alanda bir Kibris tatil plaj villa hakkinda harika bir sey bu ve aksam yemegi ya da parti için giyinmek gibi hissediyorum için hareketli turistik merkezi istediginizde her iki dünyanin, huzur ve sessizlik en iyi sahip olabilir! Baf, bir çilgin clubbing sehir degil – Ayia Napa bir gezi belki bunun için daha uygun, ancak genis bir gece hayati vardir. Ana Bar Caddesi üzerinde erken saatlerine kadar açik yerlerde bol ve birçok restoran ve bar olan Kings alaninin Türbesi de var.

Gerçekten bu alanda bir Kibris tatil plaj villa satin hayal satin alan orani yüksek olan satilik Kibris emlak için popüler herhangi bir merak degildir. Burada dinlenmek ve kendinizi, hayatin Kibris hizi kayma bir asma pergola ya da mimoza agaci ve SIP brendi eksi aperatif ya da yerel findik birçok çesidi bazi bir Raki ve kemirmek altinda, deniz kenarinda oturun saglayabilirsiniz veya ayçiçegi çekirdegi ya da Kibrisli onlari arayin veya Kato Baf ve turizm merkezi kendinizi almak ve saç hayal kirikligina olarak passatempo bir avuç!