ii – austin, texas düzgün bir satin alma var nasil

Austin, Teksas düzgün bir Satinalma için nasil yazinin ilk bölümünde – biz Austin Gayrimenkul Satis sirasinda üstlenmek zorundadir bazi adimlar ele aldiklarini. Bu sonuç makalede, Austin, Teksas herhangi bir emlak yatirim yapmadan önce hatirlamak seyleri geri kalani tartisacagiz.

1) ev satin alma ekip olarak mümkün oldugunca kullanin. Dogru gayrimenkul uzmani ile kendinizi uyum ve güvenilir kredi, baslik Temsilciler ve mevcut ev muayene sirketlerin bütün bir takim olacak. Bu insanlarin her biri ve sizin yarariniz için birbirleri ile el ele çalismasi gerekir.

2) tüm önceki sahibinin mobilyalar sürpriz emin olmak tasindi kez ile son bir yürüyüs yapmak istediginizden emin olun. Özelligi sözlesmede kararlastirilan tam olarak ayni durumda kesinlikle pozitif olun. Önce tespit edilmistir olamazdi seyler çogu zaman istemeden göz ardi edilir.

Esneklik için 3) Plani. Kapanis tarihleri ??tas oyma degildir. Bazi beklenmedik izin ve her zaman gecikmeler meydana gelmesi durumunda bir yedekleme plani var. Kosullar bu tür gayrimenkul islemlerinde tüm nadir degildir, bu yüzden onlar için hazir olmasi önemlidir.

4) Her türlü vaatler ve anlasmalari yazilmalidir. Yazili olarak degilse, o zaman yok varsayalim. Hatta niyetleri en iyi istemeden yanlis olabilir, böylece tüm anlasmalar kagit üzerinde imzalanmistir emin olmak için Emlakçi ile zaman ayirin.

Eger dürüst ve onlarla ön ise 5) Unutmayin, ekibiniz sizin için en iyisi olacaktir. Yeni evine almak ve mümkün olan her seyi bu keyifli bir deneyim saglamak için ne profesyonellerin dogru ekip seçmek için zaman ayirin. Onlar sorunsuz mümkün oldugunca yeni evine alarak lehine dönecektir.

6) akillica ajan seçin. Bir tam zamanli profesyonel Austin Ticari Emlak Gayrimenkul Danismani ile çalismak bir zorunluluktur. Ajan soru sormak. O da fiyat araliginda ve yakin zamanda satilan evlerin satisi için su anda ev konusunda ne kadar bilgili ögrenin. Ajan mükemmel müsteri hizmeti ve düsük oranlari üne sahiptir iyi bir borç veren tavsiye edebilir misiniz? Ajan size para için en eve yardimci olmak için için aradiginizi tam bir anlayis için size soru sormak mi?

Yazar: Aniruddha Badola