Las Vegas haciz alternatif

Bir birey ya da bir yeni evli çift hayatinin kavrama almaya basliyor, onlar ulasmak istediginiz ilk sey onlar için ve gelecek aile için iyi bir ev. Her zaman bir tane Amerikan ailesinin bir rüya oldu. Ama sadece evin düsünmüyoruz, ayni zamanda konumu göz önünde bulundurun.

Bu ideal konumu kariyer ve is için sonsuz olanaklar oldugu yerde, Las Vegas bulunabilir. Ama Las Vegas serit yakin bir ev almak en özellikle bugün sahip oldugu ekonomik ortam ile, zor olabilir.

Satin alma ve Las Vegas’ta bir ev sahibi olmak bir birey için bir kaç yolu olabilir ragmen, gayrimenkul sektöründe, çünkü bugün sahip oldugu mevcut ekonomik durumu belirsizliklerin bir yeri vardir. Bu durumda satilan özelliklerin çogu su anda Las Vegas haciz geliyor.

Onlar finans kurumlari üzerinde borç büyük miktarda tabi çok muhtemel oldugu için Kazanç veya Las Vegas cebri icra yoluyla bir ev sahibi, bir ev sahibi için riskli bir yol olabilir. Bu durumda bir ev sahibi de sadece kendi ev alma sansini kar kaybedersiniz ama olmaz.

Daha sonra gerçekten beklemiyordum karsilastigi mali sorunlar bu Las Vegas rehine ile bir ev satin vardi ama hane çok var zaten farkinda olmalidir. Las Vegas haciz listesinde sayilari giderek artiyor nedeni budur.

Birçok aile ve bireyler bugün ne evlerinin deger daha fazla ödüyoruz. Ayni zamanda onlarin adina büyük bir güçlük ve gider ve ayni zamanda emlakçi olarak kariyer onlari kötü bir üne verir, çünkü gayrimenkul isadamlari ve ajanlar hem de rehine durdurmak istiyorum.

Neyse ki, rehine sorunlarla karsi karsiya kisi su anda daha iyi bir alternatif var. Bu onlari durdurmak için kisa satis geçer. Kisa satis sayesinde, borçlular olumsuz kredi puani etkileyecek kredi geçmisi bir rehine tarih önleyebilirsiniz. Kisa satis da rehine pahali maliyetlerinden rehine tasarruf alacaklilar zaman ve para durdurun.

Satin alma ya da Las Vegas’ta bir ev sahibi bu baska bir sekilde açiga satis geçer. Ev sahibi ve borç veren arasinda çözüm kazanmak – Kisa bir satis bir kazan olusturabilirsiniz çünkü açiga satis ile, daha güvenli ve rehine daha güvenlidir. Bu sekilde ev sahibi sadece kendi konut sahibi degil, ayni zamanda kendi kredi derecelendirme koruyabilirsiniz ve theLas Vegas seridinde yeni bir ev sahibi ise, ayni zamanda ipotek borcu karsilamak.