oro vadinin tucson alan gayrimenkul sakinlerine çok sunar

Için Ispanyolca terim ile adini Paylasimi ‘altin,’ Tucson, Oro Valley Arizona banliyösünde kesinlikle onun adasi ile ilgili görüntüler kadar yasiyor. Eylül 2009’da Business Week tarafindan ülkede 1 numara ’emekli için en uygun yer’ adli, Oro Valley Tabiat ihtisamini çevrili bir ortamda yasamak için harika bir yer arayanlar için paha biçilmez bir firsat sunuyor. Gerçekten de, arka planda yükselen güzel Santa Catalina Daglari ile, Oro Valley lüks yasam, görkemli manzarasi ve satilik lüks Tucson evleri vermeyen bir karisimini sunuyor, ve golf meraklilari için özellikle cazip bir mekan.

Zekâ için: – Vistoso de El Conquistador Country Club, Golf Kulübü, Oro Valley Country Club, Stone Canyon Kulübü ve Sun City Vistoso Golf Kulübü Oro Valley bes sampiyonluk golf sahasi ev sahipligi yapmaktadir. Her zamanda daha kolay olacak oyuncular en uygun beceri seti kurs bulmak için izin verirken, hardcore golf tutkunlari çesitli seçenekler sunan, kendi zorluklari ve heyecan sunuyor. Oro Valley bu dersler için ulusal ilgi topladi; Stone Canyon Kulübü gibi “Top-100 Konut Dersi” No 21 olarak siralamasi tarafindan sahip ise aslinda, Vistoso Golf Club at, güney Arizona en iyi kamu ders olarak puan olmustur Golfweek, Golf Digest en “Büyük ABD’de 100 Golf Sahalari,” ve Golf Digest tarafindan Arizona eyaletinde No 2 sayili 68.

Oro Valley kasabasinda birçok yüksek egitim firsatlarinin ev Amfitiyatro Okul Bölgesi, ile servis edilir. Buna ek olarak, yakindaki Tucson alan özel ve charter okullari sahip oldugu daha iyi uygun ailenin ihtiyaçlarini eger.

Bir film almak için ariyorsaniz, disari yemek, ya da sadece alisveris yapmak, Oro Vadisi’nin kuzey kesiminde yer almaktadir Oro Valley Pazari, kontrol ediniz. Sadece birkaç sehir blok sürede üç büyük alisveris plazalar ev, pazari günlük yasam için hemen hemen her seyi bulmak için alandir. Eger daha yüksek kaliteli alisveris deneyimi istiyorsaniz, La Encantada veya Casas Kerpiç Evler Plaza bir ziyaret kaçirmak yok.

Birlikte televizyonda golf turnuvalari da dahil olmak üzere ulusal olarak taninan çesitli etkinlikler ev sahipligi yapan ile, Oro Valley de Sanat, El Tour de Tucson bisiklet yarisi ve tekerlekli paten için Cactus Hiz Classic Oro Valley Festivali yillik ev sahipligi yapmaktadir. Bu olaylar her zaman eglenceli bir ariyor herkesin ilgisini yakalamak ve büyük açik havada yapmak eglenceli Tucson, Arizona veya yakin bir seyler olacagini saglamak.