baba bir daire hareket eder

Bosanma zordur, bu konuda hiç süphe yok. Evlilik sona erdi ancak, büyük olasilikla, yasam tarziniza da bazi köklü degisiklikler geçiyor sadece. Eger size ve ailenize ev sahipligi yapmis yeri terk etmek zorunda, bu özellikle dogrudur.

Özel durumunuza bagli olarak, bir daire içine tasima tek seçenek oldugunu görebilirsiniz. Çogu zaman aile ile çevrili bir evde yasamaya alisik oldum sonra ev olarak bir daire düsünmek zor. Eger akillica daire seçerseniz Ama, bunu bir rahat, konforlu cenneti olacaksiniz bulabilirsiniz.

Sizin daire seçmek için biraz zaman ayirin.

Unutmayin, bu yeni ev olacak. Seçim sürecinde acele etmeyin. Kira için harcamak ve bu araliktaki gibi birçok daire olabildigince bakmak göze ne kadar karar verin. Konumu ana hususlar biri olmalidir. Hayatiniz su anda yeterince karmasiktir, gidip bir sorun haline bir uygunsuz konumu seçerek daha kötü yapmazlar.

Çocuklarinizin ziyaret Eger düzenli olarak daire onlari evinizde hissetmenizi saglamak için yeterince büyük oldugundan emin olun. Mümkünse, sadece onlar için bir oda ile bir daire seçin. Onlara bu yüzden onun bir parçasi hissedeceksiniz dekorasyon bir el atalim. Eger çocuklarin ortak velayet ve okula devam ederken sizinle yasiyor olacak, ayrica onlarin okul ve rekreasyon alanlari için uygun bir daire seçmek isteyeceksiniz.

Seçtiginiz daire tipi bunu yasayan uyum ne kadar iyi için önemli olacaktir. Bir ev gibi, kisilik uygun bir seçim. Eger bahçesinde puttering gibi, bunu sadece veranda çiçek kutulari ekim olsa bile ~ bunu bazi özel alan oldugundan emin olun. Yemek pisirmekten keyif aliyorsaniz, mutfak ihtiyaçlarinizi karsiladigindan emin olun.

Ayrica apartman kompleksi atmosferini dikkate almak gerekir. Çocuklariniz sizinle birlikte yari zamanli yasayan var gidiyoruz, büyük olasilikla bir single topluluk en iyi seçim olmaz. Ne muhtemelen yaslilar ile dolu bir binada bir daire seçmek isterim. Dahil evcil hayvan varsa, emin kurallari onlari yasaklamak degil yapmak.

Bir ev içine daire açin.

Daire sürgün yeri düsünmüyoruz! Bu yeni ev var ve orada mutlu olmak istiyorsaniz, bunu dikkatinizi vermelisiniz. Kutulari açmak ve hos olan bir sekilde mobilya düzenlemek. Resim veya duvarlara diger sanat eseri asmak ve kendi kisiligi ile yeni ev damga. Bunu kendi zevkinize göre dekorasyon gurur, bunu için bir sicak ve rahat bir yer haline gelir bulacaksiniz. Artik baskasinin tercihleri ??göz önünde bulundurmaniz gerekir hatirliyorum ~ Bu istediginiz gibi ile ilgili tüm sizindir!

Daha sen daire daha o ev gibi görünüyor olacak, sizin ve çikarlarini yansitan konum.

Enjoy it!