diy hareketli

Birçok kisi sirket baska bir evden seylerin ulasim dikkat çekmek için hareket kiralama ücretlerine. Eger para kazanmak için ya da sadece birisi ise güçlük ugrasmak istemiyorsaniz çalisiyorsaniz, bunu kendiniz rota mükemmel bir seçenektir. Kendinizi hareketli ilgili adimlari bir yeri vardir ve size plana göre çalismak için hepsini alirsaniz, mümkün oldugu kadar bir hareket stressiz olarak olacak.

Yapmaniz gereken ilk sey bir plan gelistirmektir. Eger hareket tarihinden en az alti tam hafta öncesinde hareketli islemi baslamalidir. Bu seyler tasimak için organize almak için yeterli zaman verecektir. Ayrica yol boyunca karsilasabileceginiz herhangi bir sorun için izin verir. Eger oda kadar ambalaj baslayacagiz nasil düzenleyerek baslamak gerekir. Açikçasi, daha az siklikla kullandiginiz odalari ile baslar ve daha sonra diger odalar dogru sekilde çalisir.

Eger ambalaj baslamadan önce, ancak, size disari atma veya depolama koyarak, satis olacak sizinle ve ne kadar almak istediginiz bir envanterini almak gerekir. Sizin orta ölçekli ve daha büyük tüm ögeleri bir envanter yapin. Eger mobilya her tutmak ya da oraya ne zaman yeni bir satin alma olacak karar verin. Sizin küçük ögeler için, tasimak gerekir kaç kutu tahmin etmek için bu envanter kullanin (kitap, giysi, taki, oyuncak, vb) sahip oldugu seylerin farkli koleksiyonlari dikkat ediniz.

Eger kiralama kamyon sirketi yepyeni kutulari satin alabilirsiniz. Ayrica hem ofis malzemeleri magazalari ve nakliye sirketleri bunlari satin alabilirsiniz. Eger hareketli kutulari maliyetlerini düsürmek istiyorsaniz üretmek kutulari kalan alabilir eger, yerel marketler isteyin. Onlari gece disari hava emin olun ve daha sonra esyalarinizi paketi kullanima hazir olacak.

Hareket ile ilgili en büyük gider biri kiralik kamyon. , Iyi kötü ve çirkin – Araba kamyon sirketleri birçok farkli çesidi gelir. En iyi hangi bir fikir edinmek için bölgenizdeki çesitli kiralama kamyon sirketlerin online degerlendirmeleri okuyun. Konumuna eklenebilir ekstra kilometre dahil olmak üzere kiralama için yazili tirnak, isteyin. Bir kez dogru hareket eden kamyon sirketi seçtikten sonra, bu yüzden ihtiyaciniz o gün orada olacak kamyon rezerve etmek emin olun.

Eger kiralik kamyon ve araba uzun mesafe seyahat ediyorsaniz, vaktinden önce seyahat düzenlemeleri yapmak gerekebilir. Eger gece geçirebilirsiniz böylece yol üzerinde durmak ve gerekli rezervasyon yapmak için nereye anlamaya. Ayrica, internet kullanarak yol boyunca dinlenme duraklari ve restoranlar arastirabilirsiniz. Bu gezi çok yumusak gitmek yapacaktir.

Eger dikkatli bir sekilde planlamak ve kendinizi stres kolay ve düsük olabilir hareket, kendinizi paketi için yeterli zaman vermek emin olun sürece. Yukarida özetlenen adimlar hareket yolculuga iyi bir headstart verecektir.