Florida’da kredi simdi haciz disinda gözle olumlu tarafi görüyoruz

Florida kredi simdi haciz disinda gözle olumlu tarafi görüyoruz – onlar aslinda baska alternatifler arayan edilerek dolar kaydedebilirsiniz. Rehine süreci genellikle çok zaman harcar ama bankalar kredi ile isbirligi halinde islem hizi alir. Kredi celp göz ardi ve kredi satis iptal gibi bir düsman iliski gereksiz gecikmelere yol açar.
Ancak avukatlar ve kinamak dernekler kredi kasten bilançolarini agir kayiplar göstermek önlemek için rehine sürecinde gecikmelere neden oldugunu iddia devam ediyor. Ayrica dernek ücretleri, bakim ücretleri ve sigorta masraflari ödememek için çalisiyoruz.

Florida Kanun yapicilar zaman denedim ve yine rehine krizi çözmek degil çabalarinin hiçbiri sonuç ortaya çikardi. Charlie Crist Florida Valisi geçen yil Subat ayinda bir görev gücü baslatti. Bu seçilmis yetkililer, bankacilar ve gayrimenkul yatirimcilari olusmaktadir. Panel devletin yasama organi bir öneri verdi – sub-prime kredi olanlara koruma saglamak için. Ama yasa bu öneriye kulak ödeme vermedi.

Yasama son bahar oturumunda milletvekilleri rehine sorunu çözmek için 15 fatura tanitti. Bu senetler 10 isitme alamadim. Birçok faturalari rehine durumlarda iki taraf arasinda zorunlu arabuluculuk ilgiliydi.

2 rehine ile ilgili faturalari yasa onayi var. Bir Sikintilar en az düzenlemelere uygun kredi ilgiliydi. Ikinci birisi $ 1.900 ila 300 $ rehine maliyetlerini artirma konusunda oldu. Ama bu daha önce oldugu gibi acele yeni haciz engel degil.

Miami-Dade gelen haciz Kalem Harvey Ruvin bu dag savas için bir ‘Rüya Takim’ rehine birikim temizlemek için 40 operatörleri olusan bir araya geldi. Ayrica fazla mesai olmadan çalismalari ile ilgili çalisanin sendika ile anlasmaya vardi. 100 kisilik bu rehine takim elbise üzerinde gece ve hafta sonlari ile çalismak için gönüllü oldu. Mahkeme fazla mesai ödemek için yeterli para yok. Ekibi 6.600 varsayilan ve 1000 yeni rehine ilanlari ile bogusurken olarak alti ay içinde çalismalarini tamamlayan bir hedef belirlemek. Ruvin “her düzeyde Herkes tekerlege kendi omuz koyuyor, ve dönüyor.” O ekip yilin sonuna kadar hedeflenen is tamamlayacak umutlu oldugunu, yorumladi.

Kagit isi azaltmak için hukuk davalari için bir elektronik dosyalama düzeni kurma uzun vadeli programlar da vardir. Planlari numaralari ihalesi olan çift gibi online kadar açik artirma için ayakta bulunmaktadir.