Misir emlak – yabanci yatirimci için bir favori hotspot

Misir, piramitler, günesli plajlar, güzel iklim durumu, muhtesem temiz su ve eski uygarliklarin ünlüdür. Bu eski ve yeni mimari ve sanat mükemmel karisimi ile, bir arazi ve hakli olarak yasam, güzellik ve heyecan ile kalabalik bir yer oldugunu söylenebilir. Üst turizm merkezi olarak bilinen, Misir artik iki mimari parlak özellikleri Kahire ve Gamsha Bay ile, dünyanin en iyi gayrimenkul hedef haline gelmistir.

Bir milyondan fazla Ingiltere tatilciler Misir Turizm Otoritesi göre% 25 artis göstererek, 2006 yilinda Misir ziyaret etti. Uzmanlar Misir dünya çapinda en büyük denizasiri gayrimenkul yatirim getirileri biri sunabilir tahmin ediyorlar. Mülk satin alma Misir’da nispeten basit ve kimse alimlari vergi, damga vergisi, gelir vergisi ne de sermaye kazanci vergisi gerektirir ve yabancilar için mülk mülk sahibi olma konusunda herhangi bir kisitlama yoktur.

Hizla genisleyen turizm pazarinda, ülkenin 2014 yilina kadar dünya çapinda 16 milyon ziyaretçi agirlamaya kursta oldugunu. Bu ortalama emlak fiyati son iki yilda% 50 oraninda artis ile, dünyanin en hizli büyüyen emlak fiyatlari birinden yararlandi. Ayrica Ingiltere’de% 4-6 ile karsilastirildiginda% 11 ulasan önemli turistik tatil kira getirileri ile dünya çapinda en yüksek yatirim döner, birini sunuyor.

Yurtdisi yatirimcilar için geçerli hotspot bir süphe Misir yoktur. Misir’da düsük olan mülkiyet maliyeti ile, yatirimcilar, faiz oranlari yükseldi ve kredi zor yaptik nakit hasret banka yaklasim yok. Deneyimli yatirimcilarin kredi karti ile asagi mevduat koymak ve birçok off plan ya da ön insaat özellikleri hakkinda küçük aylik ödemeler ödeme yapabilirsiniz. Yurtdisi yatirimcilarin kar satin alma fiyati ve Misir iyi bir sermaye artisi için ayarlanir düsük girdi fiyatlari ile yapilir biliyorum. Misir’da mülkiyet plani kapali satin alma ödemeleri sahnelenen yatirimcilara ödeme yapmaniza izin verir. Hükümet satis ve kisa vadeli izin artmaktadir için kalite özelligi için yatirim ortaminin talebi gelistirmek için tasarlanmistir yasal girisimler taahhüt devam ediyor.

Uygun bu günes çok, dahil olmak üzere avantajlari bir bütün ana sunuyor Misir emlak satin almak çok cazip bir teklif oldugunu, ucuz uçuslar, yasam düsük maliyetli, essiz bir atmosfer, dünyanin mal, dalis hedef düsük fiyatlar, artan turizm, hükümet yurtdisi alicilar ve saglam bir yatirim potansiyeli. Bu Misir emlak yatirim için yatirimcilarin ilgi var faktörlerdir.