Kendi mülk pazarlama tavsiye kelime

Kendi kisisel ev satan hemen hemen hiç basittir, ve sorunlari sadece bir ajan kayip daha büyük kostu. Bir kisi için, üzerinde elde etmek için esyalarini insanlarin anilari ve anlamda bulacaksiniz. Belirli evin olusturmak istediginiz youâ € ™ ve en iyi aliciya hamle yasamis muhtemel â € “ve yapmak istediginiz emin theyâ € ™ re ne itâ € ™ gerçekten deger ödemek için hazir. Aslinda bunu yapmak mümkün varsayalim mi? Kadin ve erkek bir sürü hizla kendi konut tanitimi için basardi. Iste saglayabilir birkaç öneri:

 · Eger hemen bile asan ev teslim düsünmeden önce kapli her uygun sikintilar var emin olun. Sizin açik düzenleme muhtemel müsterilerine mal açiklamalar sunmak için talep mu? Itâ € ™ sürekli size yardim etmek için faydali bir avukat içinde yatirim için mükemmel bir kavram var.

 · Bir avukat da sözlesme siralama yapmak yardimci olmak için kullanisli mevcuttur. Kendi kisisel mülkiyet tesvik esit müsteri ile birlikte korumak olur hem de bir sözlesme ihtiyaci â € “mahalle est yasal kurallar ile birlikte alici mevduat düsünüyorum.

 · Bir yararli ama genellikle reklam koymak için en etkili resmini seçtiginizden emin olun oldugunu kendi kisisel ikamet sunan fikir gözardi. Insanlar gibi, tüm evler â € œphotogenicâ € vardir?, Bu yüzden hala evinize neler sunabilecegi temsil eden üst açi disari seçin.

 · ajanlar var ve bir sey ayni zamanda dona € ™ t özellikle potansiyel alicilar gözlemleyerek, pratik deneyim. Ev gelen muhtemel tüketicilerin önemli düzeyde herkes ev için finanse ki sizi ikna olmamalidir. Eger youâ € çok kendi bir ev, çok daha fazla tüketici için çok daha kolay adapte müzakere umut mevcuttur olacaktir ™ yeniden pazarlama â € “hepsini inceleyin. Sormak eger theyâ € hemen ev satin almak, ya da 1. kendi ev sunmak gerektigini yapmak için bir konumda ™ yeniden.

 · Temizleme ve ev gösterimleri için ev hazirlaniyor çaba sadece bir parçasidir. Bazi potansiyel alicilar denemek ve yapmak sürücü-bys, ve bu ilk izlenim güvenmek tadini çikarin. Çim hem de evin girisinde yönü çok iyi korunur emin olun. Fren itiraz düsüktür durumda, alicilarin whatâ € ™ içinde görmek için isteksizdir.

Kendi evinde reklam hakkinda su ipuçlarini basariyla ev tanitimi için yönetilen kisiler geldi. Thereâ € ™ sa büyük önünüzde gelecekteki her adimda dikkate al düsünmek, bu nedenle zaman alacak. Ve hatirlama, itâ € ™ bir ajan ise degil itibaren kullanilan gelir kendi kisisel Blunders gidermek için büyük yatirimlar ise bireysel olarak sunan yapmak ise yaramaz!