düsük gelirli daire aramak için nasil

Bir mali krizle karsi karsiya olan ya da sadece biraz para kazanmak için ariyorsaniz düsük gelirli daire aramak isteyebilirsiniz. Düsük gelir daireler engelliler, yaslilar için ve yoksulluk sinirinin altinda yasayan aileler için saglanmistir hükümeti tarafindan desteklenen edilmistir. Eger onlar için uygulamak için uygun oldugunu kabul olmasi gerekir bu daireler birinde yasamak.

Sizin için nitelikli olmasi gerekir ile baslamak için

Uygunluk: HUD düsük gelirli yasam arayisi içinde olan insanlar yardimci oluyor hükümetin konut bölümüdür. Bu tür düsük gelirli konut yasamak sekilde HUD tarafindan onaylanmasi gerekir. Düsük gelir daireler HUD kismen bu tür evler için bu kira öder beri genellikle ucuz. HUD web sitesi hak kazanmak için gereken uygunluk faktörleri verir. Size bir de bulunmaktadir nerede fikir ve bir mahallede ne tür verecektir web sitesinde daire için bakabilirsiniz. Bu basvurmak için size konut ajansi tarafindan verilen bir basvuru formu doldurmaniz gerekmektedir.

Arama: Bölüm gibi düsük gelirli daire listesini sahiptir ve bazen onlar için bir bekleme listesi olabilir. Konut ve Kentsel Gelisim Bölümü Web düsük kira daire arama sayfasi vardir. Burada sehir, posta kodu vs vs Bu almak ve aralarindan seçim yapabileceginiz daire bir listesini verecek oda sayisi gibi daire hakkinda özelliklerinin yer bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri: Seçtiginiz bu mahalle çok emin olmak gerekir. Düsük gelir daire bazen gerçekten kaçinmak gerekir bir sey oldugu suç dolu olan toplumlarda ayarlanmis olabilir. Bazen daire için biraz daha fazla para ödeyerek uzun vadede yararli ve sizin için güvenli olabilir. Kötü bir mahallede ev daha fazla ödeme ve daha güvenli bir toplum içinde yasayan önlenebilir hangi soydular ya da ihlal edilebilecegini yüksek bir sans var.

Eger siz de çevresinde farkli bireysel konut daire ile iletisime geçmeyi deneyin bir hükümet tahsis düsük gelirli konut için geçerli olmayan. Bazen yüksek son özellikleri düsük gelirli aileler için ayrilmis belli birkaç daire vardir. Onlar düsük gelirli aileler için ya da Bölüm 8 konut kuponlari kabul edip bir daire tahsis olup olmadigini sorun. Bölüm 8 de kiralik sübvansiyon olarak düsük gelirli ailelere verilir Konut kuponlari programi olarak bilinir. Bu program, yerel konut yetkilileri tarafindan yönetilen ve yönlendirilir.